Ing.arch.Jan Burček

V letech 1996-2003 studoval na ČVUT Fakultu architektury, v letech 2001-2002 Kansas State University v Manhattanu, KS, USA a v roce 2017 absolvoval kurz Oceňování nemovitostí na Bankovním Institutu Praha. V letech 2002-2017 pracoval postupně jako architekt, senior architekt a associate architekt v několika architektonických ateliérech se zaměřením na retail a office design. V období 2017-2018 působil jako projektový manažer ve společnosti S+B Gruppe. V roce 2018 založil vlastní studio Burček Architekti.

Naše práce je hlavně dialog a design; věříme, že za každým  projektem vždy musí stát silný výtvarný koncept,  který jej provede všemi fázemi od prvotního návrhu až po realizaci stavby. 

Podle potřeby a zaměření projektu spolupracujeme s autory z jiných uměleckých disciplín (grafika, scénografie) a experty z technických oborů.  

Máme kancelář v Praze, ale pracujeme napříč Českou republikou i mimo ni. Řídíme se pravidly a kodexy profesionálního chování a praxe České komory architektů. Máme za sebou více než patnáctileté zkušenosti jak z renomovaných architektonických kanceláří, tak z řízení staveb na straně investora.