Ing.arch.Jan Burček

V letech 1996-2003 studoval na ČVUT Fakultu architektury, v letech 2001-2002 Kansas State University v Manhattanu, KS, USA a v roce 2017 absolvoval kurz Oceňování nemovitostí na Bankovním Institutu Praha. V letech 2002-2017 pracoval postupně jako architekt a associate v ateliéru 4a architekti, krátce působil také v ateliéru Omikron-K. V období 2017-2018 působil jako projektový manažer ve společnosti S+B Gruppe. V roce 2018 založil vlastní studio Burček Architekti.

Naše práce je hlavně dialog a design; věříme, že projekty musí mít logiku, být krásné a plnit svou funkci. Vždy hledáme výtvarný koncept, dostatečně silný a flexibilní, aby odolal všem nevyhnutelným kompromisům, s nimiž se v průběhu práce setkáme. V úzké spolupráci s klienty usilujeme o kreativní a odpovědná architektonická řešení od prvotního návrhu až po dokončení stavby. Nabízíme dovednosti, zkušenosti, nezávislost a vizi.

Máme kancelář v Praze, ale pracujeme napříč Českou republikou i mimo ni. Řídíme se pravidly a kodexy profesionálního chování a praxe České komory architektů. Máme za sebou více než patnáctileté zkušenosti jak z renomovaných architektonických kanceláří, tak z řízení staveb na straně investora.